Holimo, Stronie Śląskie
Holimo, Stronie Śląskie
Holimo, Stronie Śląskie
Tło bannera

Nature - Body - Mind wartości, wokół których kręci się świat Holimo

Data przyjazdu
17 wrzesień 2021
Data wyjazdu
18 wrzesień 2021

W Holimo wierzymy - co zresztą wpisaliśmy w naszą nazwę, jak w DNA - że do życia i wszystkich jego przejawów trzeba podchodzić holistycznie. Ciężko prawdziwie odpocząć, kiedy w głowie trwa gonitwa stresujących myśli. I na odwrót. Kiedy ciało jest spięte, umysł też się spina. Dlatego nasz świat kręci się wokół trzech głównych wartości - nazwaliśmy je: nature - body - mind.

Body odpoczywaj w ruchu

W Holimo możesz możecie zająć się swoim ciałem, smakując zdrowe, nisko przetworzone jedzenie od lokalnych dostawców, fundując mu sportowe aktywności, idąc na basen, do sauny czy na zabieg do spa. W Holimo zachęcamy Was do wsłuchiwania się w potrzeby swojego ciała i budowania pozytywnych nawyków, np. regularnego ruchu albo picia wody. 

Body

Mind zrelaksuj się

Niezależnie czy przyjedziesz do Holimo w pojedynkę, w grupie czy z całą rodziną, postaraliśmy się o to, żeby każdy znalazł czas dla siebie. Czas sam na sam ze sobą, który spędzisz tak, jak chcesz: aktywnie albo leniwie, z ulubioną książką czy płytą, bujając w obłokach albo medytując. Waszymi dziećmi zajmą się profesjonalni animatorzy - one też potrzebują trochę czasu w gronie rówieśników.

Mind

Nature czerp siłę z natury

A gdzie w tym wszystkim natura? Tak się składa, że wszędzie. Holistyczny człowiek jest tylko malutką częścią holistycznej przyrody. Im bardziej zadbamy o nasz świat, tym bardziej on zadba o nas. Łatwiej zrelaksować się w lesie, łatwiej odpocząć wpatrując się w zachód słońca, sport uprawiany na świeżym powietrzu przyniesie lepsze efekty, tak samo, jak dieta oparta na tym, co daje Matka Natura. Zespół, który tworzy Holimo, pomoże Wam dostrzec te wszystkie połączenia i spędzić czas z nami tak, żeby nie chciało Wam się wyjeżdżać:)

Nature

Zaplanuj wakacje po swojemu

Filtruj oferty:
1
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij