Holimo, Stronie Śląskie
Holimo, Stronie Śląskie
Holimo, Stronie Śląskie

Weekend z jogą urlop dla ciała i głowy

Data przyjazdu
21 styczeń 2021
Data wyjazdu
22 styczeń 2021

Odetchnij! Zaszyj się w naturze i zadbaj o swoje ciało i umysł. Nieważne, czy na macie czujesz się jak ryba w wodzie czy stawiasz na niej dopiero pierwsze kroki. Zrelaksuj i wzmocnij ciało, popraw odporność, zapanuj nad chaosem w swojej głowie i wróć do domu z nową energią. 

 

Dla kogo?

Wyjazd z jogą nie jest dla wszystkich, ale jeżeli martwisz się, że trzeba być wytrawnym joginem, umieć stać na głowie i znać nazwy wszystkich asan, to martwisz się zupełnie niepotrzebnie. Jogowy urlop jest dla Ciebie, jeżeli:

  • poszukujesz oddechu i oderwania od codzienności, masz wrażenie, że wszystkiego - łącznie z myślami w Twojej głowie jest za dużo
  • masz dość miasta - potrzebujesz kontaktu z przyrodą, oddechu świeżym powietrzem
  • chcesz zacząć albo kontynuować swoją przygodę z jogą pod okiem doświadczonego nauczyciela
  • potrzebujesz wzmocnić i uelastycznić ciało, poprawić sylwetkę, chcesz mieć więcej siły i energii
  • chcesz poznać ciekawych ludzi, którzy w wolnym czasie - podobnie jak ty - chcą zrobic coś dla siebie

Na pewno nie ma znaczenia, ile masz lat, czy masz rodzinę, gdzie pracujesz i jak bardzo wyćwiczony jesteś. Namaste.

Dla kogo?
Dla kogo?
Dla kogo?

Wybierz termin zaplanuj czas dla siebie

Jesienny weekend w listopadzie

27-29 listopada | piątek - niedziela

Zaplanuj długi jesienny weekend w górach. Jesień to cudowne kolory i krajobrazy, poranne mgły, piękne zachody słońca. W takich okolicznościach przyrody zajęcia z jogi i praktyka uważności zyskują nowy wymiar. W programie joga, mindfulness i ceremonie dźwięków. W czasie wolnym do twojej dyspozycji basen z pięknym widokiem na góry, saunarium, górskie szlaki i trasy rowerowe. A w zależności od układu frontów atmosferycznych będziesz cieszyć się piękną jesienią lub przywitasz z nami zimę.

Jesienny weekend
Jesienny weekend
Jesienny weekend

Zimowy weekend z jogą i nartami

11-13 grudnia | piątek - niedziela

Zrób sobie mikołajkowy prezent. Zobacz początek kolejnej zimy w górach. Praktywuj jogę i mindfulness. Słuchaj odprężających ceremonii dźwięków. A w czasie wolnym wybierz się na zimowy spacer, wyskocz na narty, skorzystaj z zimowej sauny, natrzyj się śniegiem i wróć do codzienności z nową energią.

Zimowy weekend
Zimowy weekend
Zimowy weekend

O prowadzącym:

Piotr Kurpiasz Everyday Resilience

Uczeń i nauczyciel ashtanga jogi i medytacji uważności. Wiele lat pracował jako life & career coach, wspierając jednostki, przedsiębiorców i pracowników organizacji w procesach zmian.
Od 2007 zgłębia też tajniki pracy z umysłem i ciałem, które pozwalają prowadzić bardziej świadome życie. Przełomowymi wydarzeniami było dla niego wzięcie udziału w odosobnieniu w tradycji Vipasany oraz pobyty w Mysore w KPJAYI, gdzie uczył się pod okiem Sharatha Jois'a.

Prowadzi zajęcia ashtanga yogi i warsztaty mindfulness on-line, stacjonarnie we Wrocławiu oraz w trakcie retreatów w Polsce i na świecie. W biznesie skutecznie włącza elementy jogi i mindfulness do programów rozwojowych. Współzałożyciel projektów MindYourFulness oraz WhereIsMyKid? - Family retreats. 

Entuzjasta instrumentów etno i dźwięków, które koją - pasją tą dzieli się z innymi w trakcie ceremonii dźwięków, które prowadzi w trakcie wyjazdów i retreatów.

Piotr Kurpiasz

Do zobaczenia na macie w Holimo

1
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij