Holimo, Stronie Śląskie
Holimo, Stronie Śląskie
Holimo, Stronie Śląskie
Tło bannera

Wigilia firmowa w górach poczuj magię świąt

Data przyjazdu
25 październik 2021
Data wyjazdu
26 październik 2021

Przenieś magię świąt na grunt Twojego przedsiębiorstwa. Wykorzystaj niepowtarzalną atmosferę firmowej wigilii, aby powiedzieć swojemu zespołowi dziękuję, podsumować kolejny rok pracy, spotkać się w niecodziennym wydaniu i odpocząć od codziennej gonitwy zadań. Skorzystaj z niesamowitej lokalizacji Holimo i zorganizuj event w górach.

Firmowa wigilia dlaczego warto?

Przez pracodawców często uważana za zbedny wydatek, a przez pracowników - nudny obowiązek. Wigilia firmowa, bo o niej mowa, niesłusznie ma tak złą prasę. Dlatego warto wybrać odpowiednie miejsce i zaplanować ten event tak, żeby obydwie strony wyniosły z niego jak najwięcej

  • Dla pracodawcy firmowa wigilia to okazja do podsumowania kolejnego roku pracy, do podziękowań, wyróżnień. Można ją rozwinąć o moduł integracyjny i po prostu świetnie się bawić albo wprowadzić elementy warsztatowe, na których nie tylko będzie czas na podsumowania, ale też na wyciąganie wniosków i planowanie kolejnych wyzwań.
  • Dla pracowników to okazja, aby spędzić czas ze znajomymi z biura w innym niż na co dzień środowisku. To ważne, szczególnie teraz, kiedy część z nas nie miała okazji spotkać się ze swoim zespołem od dawna w inny sposób niż na online'owej konferencji.
Firmowa wigilia

Dlaczego Holimo?

LOKALIZACJA Z DOSTĘPEM
DO ATRAKCJI
KAMERALNY HOTEL
BLISKO NATURY
STREFA WELLNESS
BASEN I SAUNY
ZAANGAŻOWANY
ZESPÓŁ

Wigilijne menu wybierz to, co lubisz

W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa 4 wigilijne zestawy, w których znajdą się zarówno tradycyjne polskie wigilijne potrawy, jak i te charakterystyczne tylko dla naszego regionu. Są również pozycje bardziej współczesne tak, aby całość była nie tylko smaczna, ale też pozytywnie zaskakująca. Jesteśmy również otwarci na Państwa pomysły i chętnie przygotujemy menu wg Waszych wytycznych. A może kulinarne warsztaty w ramach firmowej integracji? 

Wigilijne menu
Wigilijne menu
Wigilijne menu

Wyjątkowe koktajle stworzone z myślą o świętach

Próbowaliście kiedyś Sosnowego Negroni z goździkami i cynamonem? Albo Merry Maple Sour z syropem klonowym? A może The Toblerone... ale nie te czekoladki, tylko w wersji płynnej - jako koktajl? A chcielibyście:) W Holimo, dzięki pomysłowości naszego Szefa Baru będziecie mieli okazję spróbować koktajli przygotowanych dla Was specjalnie z myślą o wigilijnej integracji

Wyjątkowe koktajle

Góry atrakcji niezależnie od pory roku

Góry
Góry
Góry

Nieważne, czy traficie na listopadową jesień czy na początek grudniowej zimy - wycieczka w góry to zawsze dobry pomysł. 

Narty
Narty
Narty

Początek grudnia to zazwyczaj świetna okazja na rozpoczęcie sezonu narciarskiego. Jeżeli zima dopisze, możecie wybrać się na Czarną Górę, albo na biegówki do Bielic lub na skitury na Śnieżnik.

Strefa wellness
Strefa wellness
Strefa wellness

Wolicie wypoczynek i regenerację - zapraszamy na basen, do saun i do jacuzzi. Do naszego fińskiego domku saunowego i do gabinetu masażu - na holistyczne rytuały KO-BI-DO i PE-LO-HA.

Niezależnie od tego, czy wybierzecie termin jeszcze jesienny czy już zimowy, na pewno nie zabraknie możliwości na zorganizowanie grupowego wypoczynku i integracyjnych aktrakcji, czy to w hotelu czy w outdoorze. Chętnie pomożemy wybrać coś, co będzie odpowiadało Waszej grupie.

Napisz do nas Przygotujemy ofertę dla Ciebie

* Pola wymagane

1
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij