Holimo, Stronie Śląskie
Holimo, Stronie Śląskie
Holimo, Stronie Śląskie

Holimo dla dzieci zaplanuj rodzinny urlop

Data przyjazdu
25 październik 2021
Data wyjazdu
26 październik 2021


Za siedmioma lasami, za siedmioma górami, nad górskim zalewem blisko Czarnej Góry stoi sobie Hotel Holimo, w którym dzieci bawią się świetnie niezależnie od pory roku i pogody. Zobacz, co przygotowaliśmy dla naszych najmłodszych Gości.

Atrakcje w hotelu Nuda nie ma szans

 • super basen z widokiem na góry, brodzikiem, jacuzzi i co ważne dla dzieci - podgrzewaną wodą i wodnymi zabawkami. Z basenu możecie korzystać bez ograniczeń!
 • dwie sale zabaw - mniejsza do zabawy indywidualnej i większa - gdzie odbywają się animacje
 • piłkarzyki, ping-pong i bilard - dla lubiących sportowe emocje
 • duży wybór planszówek - na rodzinne rozgrywki
 • kącik małego czytelnika

Atrakcje w hotelu
Atrakcje w hotelu
Atrakcje w hotelu

Animacje dla dzieci wypoczynek dla rodziców

W wakacje i ferie, długie weekendy i Święta codziennie, a przez cały rok w każdy weekend spotkacie w Holimo najlepszą ekipę wytwórców dobrej zabawy. Profesjonalni animatorzy przeniosą dzieci w świat ich ulubionych bajek, wspólnie podbiją morza i oceany wyobraźni jako paczka piratów, zorganizują sportowe igrzyska, będą malować, wycinać, puszczać bańki albo latawce, psocić i zabawiać. Jedno jest pewne - uśmiechy na twarzach wszystkich. Bo kiedy dzieci bawią się w najlepsze z rówieśnikami, ich rodzice mają czas dla siebie.

Animacje dla dzieci
Animacje dla dzieci
Animacje dla dzieci

Zaplanuj rodzinny wyjazd w góry

Plac zabaw i boisko dużo miejsca do bezpiecznej zabawy

 • dookoła Holimo jest duży ogrodzony teren zielony, odpowiednio ogrodzony, dzięki czemu maluchy mogą szaleć, a Wy będziecie spokojni o ich bezpieczeństwo
 • zimą - przestrzeń pełna śniegu dookoła hotelu - na sanki, na śnieżkowe bitwy i na lepienie bałwana
 • plac zabaw z piaskownicą, zjeżdżalnią, huśtawkami i trampoliną, a latem - kiedy robi się gorąco - nad placem jest zraszacz, który delikatnie schładza, a dzieciom daje mnóstwo dodatkowej zabawy
 • boisko wielofunkcyjne z liniami i bramkami do nogi i piłki ręcznej, koszykówki, siatkówki. Można tu rozegrać całe igrzyska, wszystko zależy od Waszej wybraźni - a tej, jak wiemy, dzieciakom nie brakuje
 • korty tenisowe, na których możecie trenować albo rozegrać swoje pierwsze piłki pod okiem naszej instruktorki - w wakacje co tydzień rozgrywamy tu turnieje open - w każdej kategorii wiekowej, więc warto trenować

 

Plac zabaw i boisko
Plac zabaw i boisko
Plac zabaw i boisko

Zima dla dzieci w Holimo

A kiedy spadnie śnieg, zaczyna się nowa zabawa. Lepienie bałwana, jazda na sankach i oczywiście białe szaleństwo na stoku. W okolicy Holimo są aż 4 stacje narciarskie, w tym jeden z najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce - Czarna Góra Resort, do którego w ferie zawiezie Was hotelowy skibus. Czekają tam na Was instruktorzy, szkółka narciarska, taśmy baby-lift - wszystko to, co potrzebne, żeby nauczyć się szusowania. A jak już naukę macie za sobą, czekają na Was koleje, wyciągi i długie trasy narciarskie.

Zima dla dzieci
Zima dla dzieci
Zima dla dzieci

Atrakcje w okolicy, które warto zwiedzić

Dookoła Holimo czeka na Was mnóstwo ciekawych miejsc, gdzie warto wybrać się z dziećmi - od podziemnych tras turystycznych, przez rowerowe trasy widokowe albo piesze szlaki aż po spacer w chmurach.

Przestrzeń dla dzieci hotelowe udogodnienia

Sami jesteśmy rodzicami, więc planując przestrzeń Holimo, zwracamy uwagę na to, żeby dobrze czuły się tu zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Stąd szereg udogodnień z myślą o jednych i drugich:

 • specjalne dziecięce menu na bufecie śniadaniowym i na obiadokolacji
 • dania i napoje dla dzieci w karcie
 • plastikowa zastawa i krzesełka dla dzieci w restauracji
 • możliwość wypożyczenia łóżeczka turystycznego i wanienki turystycznej

Jeżeli jest coś jeszcze, co moglibyśmy zmienić dla Waszego komfortu, dajcie nam znać. 

 

1
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij