Holimo, Stronie Śląskie
Holimo, Stronie Śląskie
Holimo, Stronie Śląskie
Tło bannera

Rodzinny wyjazd na narty narty, basen i animacje

Data przyjazdu
04 marzec 2021
Data wyjazdu
05 marzec 2021

Gdzie i kiedy wyjechać na rodzinne ferie? W tym roku postaw na polskie góry. Wybierz bezpieczny hotel z animacjami i atrakcjami dla dzieci. Szalej na nartach na Czarnej Górze, korzystaj ze strefy wellness: z basenu, saun, masaży. Zaplanuj beztroskie ferie, kiedy chcesz - w Holimo ferie trwają do końca marca, a dzięki elastycznej rezerwacji nie przejmuj się, jeżeli trwoje plany później się zmienią.

Rodzinne ferie atrakcje dla dzieci, wypoczynek dla rodziców

Zimowe ferie to czas na białe szaleństwo. W miastach śnieg pada coraz rzadziej, dlatego warto zabrać dzieci tam, gdzie śniegu nie brakuje. Dla najmłodszych - górka saneczkowa tuż przy hotelu. Dla trochę starszych - szkółka narciarska. Dla wszystkich - codzienne zimowe przedszkole w Holimo, szusowanie na Czarnej Górze, która jest niecałe 8 km stąd i szaleństwa ... tzn. regeneracja na basenie:)

Rodzinne ferie
Rodzinne ferie
Rodzinne ferie

Zarezerwuj ferie w hotelu z basenem

Filtruj oferty:

Zimowe przedszkole czy szkółka narciarska?

Zimowe przedszkole Holimo to animacje dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat pod opieką profesjonalnych opiekunów - w każdy weekend. Dla dzieci to czas na genialne zabawy w gronie rówieśników, a dla rodziców - czas na odpoczynek

Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko podszkoliło swoje narciarskie umiejętności - skorzystaj ze zniżek na karnety i szkółkę narciarską. Na Czarnej Górze pod okiem profesjonalnych instruktorów Twoje dziecko szybko zostanie małym narciarskim wymiataczem. Specjalne, zamknięte dla ogólnego ruchu narciarskiego, polany z taśmami typu baby-lift zapewniają bezpieczną naukę w komfortowych warunkach. 

Zimowe przedszkole
Zimowe przedszkole
Zimowe przedszkole

Bezpieczeństwo i wygoda

I na basen, i na sanki Ferie w Holimo

Na każdym kroku staramy się, aby w naszym hotelu dobrze czuły się zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Zadbaliśmy o mnóstwo atrakcji i udogodnień - basen z brodzikiem, ciepłą wodą i zabawkami, górka saneczkowa tuż przy hotelu, sale zabaw dla maluchów i starszaków, cały program animacji i mnóstwo wpaniałych miejsc, gdzie można wybrać się na rodzinną zimową wycieczkę. 

A kiedy dzieci świetnie się bawią albo słodko śpią, rodziców zapraszamy do odpoczywania: w jacuzzi lub w saunie albo w domku saunowym, który mogą wynająć na wyłączność, w gabinecie masażu, w lobby barze albo w hotelowej restaurcji

I na basen, i na sanki
I na basen, i na sanki
I na basen, i na sanki

Wybierz termin i zarezerwuj ferie 2021

Filtruj oferty:
1
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij