Holimo, Stronie Śląskie
Holimo, Stronie Śląskie
Holimo, Stronie Śląskie
Tło bannera

Rodzinne ferie 2021 narty, basen i animacje

Data przyjazdu
27 listopad 2020
Data wyjazdu
28 listopad 2020

Gdzie wyjechać na rodzinne ferie? W tym roku postaw na polskie góry. Wybierz bezpieczny hotel z animacjami i atrakcjami dla dzieci. Szalej na nartach na Czarnej Górze, korzystaj ze strefy wellness: z basenu, saun, masaży. Zaplanuj beztroskie ferie, a dzięki elastycznej rezerwacji nie przejmuj się, jeżeli trwoje plany później się zmienią.

Rodzinne ferie atrakcje dla dzieci, wypoczynek dla rodziców

Zimowe ferie to czas na białe szaleństwo. W miastach śnieg pada coraz rzadziej, dlatego warto zabrać dzieci tam, gdzie śniegu nie brakuje. Dla najmłodszych - górka saneczkowa tuż przy hotelu. Dla trochę starszych - szkółka narciarska. Dla wszystkich - codzienne zimowe przedszkole w Holimo, szusowanie na Czarnej Górze i szaleństwa ... tzn. regeneracja na basenie:)

Rodzinne ferie
Rodzinne ferie
Rodzinne ferie

Zarezerwuj ferie w hotelu z basenem

Zimowe przedszkole czy szkółka narciarska?

Zimowe przedszkole Holimo to aż 3 godziny zajęć dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat pod opieką profesjonalnych opiekunów - od poniedziałku do soboty od 9 do 12. Dla dzieci to czas na genialne zabawy w gronie rówieśników, a dla rodziców - czas na odpoczynek. Ale to nie koniec atrakcji - dodatkowo każdego dnia po południu kolejne 3 godziny atrakcji i animacji dla całych rodzin: zabawy dla dzieci, rodzinne bingo i oczywiście - mini disco.

Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko podszkoliło swoje narciarskie umiejętności - wybierz pakiet ze szkółką narciarską. Codzienne godzina zajęć z instruktorem w Ośrodku Narciarskim Czarna Góra. Pod koniec ferii będziecie śmiało razem podbijać stoki na Czarnej.

Zimowe przedszkole
Zimowe przedszkole
Zimowe przedszkole

Bezpieczeństwo i wygoda

Bezpieczna zima skibus i karnet w hotelu

Cieszcie się zimowym szaleństwem bez stania w kolejkach po karnety. W tym sezonie karnety narciarskie kupicie w recepcji Holimo - to wygodne i bezpieczne rozwiązanie. A jeżeli zdecydujecie się za rezerwację już teraz, możecie kupić karnety w przedsprzedaży z rabatem aż do -20% i nie płacić za ich przesyłkę. Wystarczy, że w uwagach do zamówienia napiszecie, że karnety odbierzecie w Holimo. 

Żeby zapewnić Wam wygodną i bezpieczną podróż na stok, przez całe ferie będzie kursował skibus na Czarną Górę - tylko dla gości Holimo.

Bezpieczna zima
Bezpieczna zima
Bezpieczna zima

I na basen, i na sanki Ferie w Holimo

Na każdym kroku staramy się, aby w naszym hotelu dobrze czuły się zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Zadbaliśmy o mnóstwo atrakcji i udogodnień - basen z brodzikiem, ciepłą wodą i zabawkami, górka saneczkowa tuż przy hotelu, sale zabaw dla maluchów i starszaków, cały program animacji i mnóstwo wpaniałych miejsc, gdzie można wybrać się na rodzinną zimową wycieczkę. 

A kiedy dzieci świetnie się bawią albo słodko śpią, rodziców zapraszamy do odpoczywania: w jacuzzi lub w saunie albo w domku saunowym, który mogą wynająć na wyłączność, w gabinecie masażu, w lobby barze albo w hotelowej restaurcji

I na basen, i na sanki
I na basen, i na sanki
I na basen, i na sanki

Sprawdź, kiedy są ferie w Twoim województwie

Jak co roku terminy ferii różnią się w zależności od województwa. Kalendarz zimowych ferii 2021 znany jest już od dawna. Sprawdź, kiedy wypadają Wasze ferie w roku szkolnym 2020/2021:

  • termin I: 18 - 31 stycznia 2021: woj. zachodniopomorskie, mazowieckie, dolnośląskie i opolskie
  • termin II: 25 stycznia - 7 lutego 2021: woj. warmińsko-mazurskie i podlaskie
  • termin III: 1 - 14 lutego 2021: woj. pomorskie, łódzkie, śląskie, lubelskie i podkarpackie
  • termin IV: 15 - 28 lutego 2021: woj. kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, świętokrzyskie i małopolskie.
Sprawdź, kiedy są ferie

Wybierz termin i zarezerwuj ferie 2021

1
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij