Holimo, Stronie Śląskie
Holimo, Stronie Śląskie
Holimo, Stronie Śląskie
Tło bannera

Ferie zimowe 2022 narty, basen i animacje

Data przyjazdu
28 listopad 2021
Data wyjazdu
29 listopad 2021

Gdzie i kiedy wyjechać na rodzinne ferie? W tym roku postaw na polskie góry. Wybierz bezpieczny hotel z animacjami i atrakcjami dla dzieci. Szalej na nartach na Czarnej Górze, korzystaj ze strefy wellness: z basenu, saun, masaży. Sprawdź, kiedy wypadają ferie w Twoim województwie i zaplanuj beztroskie ferie.

Rodzinne ferie atrakcje dla dzieci, wypoczynek dla rodziców

Zimowe ferie to czas na białe szaleństwo. W miastach śnieg pada coraz rzadziej, dlatego warto zabrać dzieci tam, gdzie śniegu nie brakuje. Dla najmłodszych - górka saneczkowa tuż przy hotelu. Dla trochę starszych - szkółka narciarska. Dla wszystkich - codzienne zimowe przedszkole w Holimo, szusowanie na Czarnej Górze, która jest niecałe 8 km stąd i szaleństwa ... tzn. regeneracja na basenie:)

Rodzinne ferie
Rodzinne ferie
Rodzinne ferie

Zarezerwuj ferie 2022 w hotelu z basenem

Zimowe przedszkole czy szkółka narciarska?

Zimowe przedszkole Holimo to aż 6 godzin zajęć codziennie dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat pod opieką profesjonalnych opiekunów - poranne zajęcia od 9 do 12 to dla dzieci to czas na genialne zabawy w gronie rówieśników, a dla rodziców - czas na odpoczynek. Ale to nie koniec atrakcji - dodatkowo każdego dnia po południu kolejne 3 godziny atrakcji i animacji dla całych rodzin: zabawy dla dzieci, rodzinne bingo i oczywiście - mini disco.

Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko podszkoliło swoje narciarskie umiejętności - skorzystaj ze zniżek na karnety i szkółkę narciarską. Na Czarnej Górze pod okiem profesjonalnych instruktorów Twoje dziecko szybko zostanie małym narciarskim wymiataczem. Specjalne, zamknięte dla ogólnego ruchu narciarskiego, polany z taśmami typu baby-lift zapewniają bezpieczną naukę w komfortowych warunkach. 

Zimowe przedszkole
Zimowe przedszkole
Zimowe przedszkole

Bezpieczeństwo i wygoda

Bezpieczna zima skibus i karnet w hotelu

Cieszcie się zimowym szaleństwem bez stania w kolejkach po karnety. W tym sezonie karnety narciarskie kupicie w recepcji Holimo - to wygodne i bezpieczne rozwiązanie. A jeżeli zaplanujecie Ferie odpowiednio wcześnie, możecie kupić karnety w przedsprzedaży (jak tylko pojawią się informacje o rabatach - będziemy do Was pisać!) i nie płacić za ich przesyłkę. Wystarczy, że w uwagach do zamówienia napiszecie, że karnety odbierzecie w Holimo. 

Żeby zapewnić Wam wygodną i bezpieczną podróż na stok, przez całe ferie będzie kursował skibus na Czarną Górę - tylko dla gości Holimo.

Bezpieczna zima
Bezpieczna zima
Bezpieczna zima

I na basen, i na sanki Ferie w Holimo

Na każdym kroku staramy się, aby w naszym hotelu dobrze czuły się zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Zadbaliśmy o mnóstwo atrakcji i udogodnień - basen z brodzikiem, ciepłą wodą i zabawkami, górka saneczkowa tuż przy hotelu, sale zabaw dla maluchów i starszaków, cały program animacji i mnóstwo wpaniałych miejsc, gdzie można wybrać się na rodzinną zimową wycieczkę. 

A kiedy dzieci świetnie się bawią albo słodko śpią, rodziców zapraszamy do odpoczywania: w jacuzzi lub w saunie albo w domku saunowym, który mogą wynająć na wyłączność, w gabinecie masażu, w lobby barze albo w hotelowej restaurcji

I na basen, i na sanki
I na basen, i na sanki
I na basen, i na sanki

Sprawdź, kiedy są ferie 2022 w Twoim województwie

Jak co roku, terminy ferii różnią się w zależności od województwa. Kalendarz zimowych ferii 2022 znany jest już od dawna. Sprawdź, kiedy wypadają Wasze ferie w roku szkolnym 2021/2022:

  • termin I: 17 - 30 stycznia 2022: woj. kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, świętokrzyskie i małopolskie
  • termin II: 24 stycznia - 6 lutego 2022: woj. warmińsko-mazurskie i podlaskie
  • termin III: 31 stycznia - 13 lutego 2022: woj. zachodniopomorskie, mazowieckie, dolnośląskie i opolskie
  • termin IV: 14 - 27 lutego 2022: woj. pomorskie, łódzkie, śląskie, lubelskie i podkarpackie
Sprawdź, kiedy są ferie 2022

Wybierz termin i zarezerwuj ferie 2022

1
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij