Holimo, Stronie Śląskie
Holimo, Stronie Śląskie
Holimo, Stronie Śląskie
Tło bannera

Święta w górach Boże Narodzenie w Holimo

Data przyjazdu
13 czerwiec 2021
Data wyjazdu
14 czerwiec 2021

Święta w pracy wcale nie muszą oznaczać, że spędzisz je w domu. Wszystkich zabieganych i zapracowanych, którzy marzą o wyrwaniu się w miasta i spędzeniu tegorocznych Świąt w magicznej górskiej scenerii, zapraszamy do kontaktu.

Wigilia przy rodzinnym stole

...tyle że w górach i z opcją pojechania na narty po świątecznym śniadaniu. Brzmi dobrze, prawda? Co więcej, nie trzeba stać w kolejkach na zakupach, ani męczyć się w kuchni, przygotowując świąteczne dania. W te Święta zafunduj swojej rodzinie prawdziwy wypoczynek: od miasta, od korków, od przygotowań i od stresu, czy wszystko się uda. 

Z dala od świateł miast pierwszą gwiazdkę dostrzeżecie bez problemu!

Wigilia
Wigilia

Białe święta narty, sanki i górskie spacery

Czas zaoszczędzony na domowych przygotwaniach do Świąt, możecie przeznaczyć na aktywny wypoczynek w zimowej scenerii. Górskie spacery po śniegu, sanki na górce przy hotelu albo narty i snowboard. Hotelowy skibus zawiezie Was do Ośrodka Narciarskiego Czarna Góra, a tam znajdziecie aż 14 km tras o różnym poziomie zaawansowania - od szerokich polan narsiarskich z taśmami dla najmłodszych, przez niebieskie trasy dla początkujących, aż do czerwonych i czarnych fisowskich tras dla zaawansowanych narciarzy. Po zmroku można poszaleć na jazdach nocnych.

Zachwyceni będą też narciarze biegowi - okolice Holimo otacza siatka ponad 300 km wyratrakowanych tras dla zimowych biegaczy. O mapę zapytajcie w recepcji.

Białe święta
Białe święta
Białe święta

Atrakcje w hotelu i w okolicy

Z hotelowych atrakcji z pewnością ucieszy Was duży basen z brodzikiem i jacuzzi oraz pięknym widokiem na góry oraz domek saunowy, który można wynająć induwidualnie. To świetna opcja - szczególnie zimą - kiedy w ramach schłodzenia można natrzeć się śniegiem. Czeka też stój bilardowy i ping-pongowy, piłkarzyki i całe mnóstwo planszówek

A jeżeli postanowicie wybrać się na zwiedzanie lokalnych atrakcji, warto pamiętać nie tylko o białym szaleństwie na stokach i w górach, ale też o Jaskini Niedźwiedziej, Kopalni Uranu czy Złota. Jeżeli nie jeździcie na nartach ani desce (i nie ciągnie Was do nauki), możecie i tak odwiedzić Czarną Górę i wjechać koleją Luxtorpeda na punkt widokowy lub zjechać długim na 3km Alpine Coasterze Czarna Żmija. Adrenalina gwarantowana!

 

Atrakcje
Atrakcje
Atrakcje

Beztrosko i wygodnie

Z hotelu na stok wygodnie i bez kolejki

W tym roku możecie ruszyć prosto z hotelu na stoki Czarnej Góry - bez kolejek po karnety. Te kupicie w recepcji Holimo - to wygodne i bezpieczne rozwiązanie. A jeżeli zdecydujecie się za rezerwację już teraz, możecie kupić karnety w przedsprzedaży z rabatem aż do -20% i nie płacić za ich przesyłkę. Wystarczy, że w uwagach do zamówienia napiszecie, że karnety odbierzecie w Holimo. 

A jeżeli w ramach odpoczynku od miasta i codzienności, chcesz też odpocząć od swojego auta, na Czarną Górę zawiezie Was, wygodnie i bezpiecznie, hotelowy skibus.

Z hotelu na stok
Z hotelu na stok

Zgrupowania i zawody dla każdego na Czarnej

W Ośrodku Narciarskim Czarna Góra Resort czeka na Was szereg imprez i zawodów narciarskich. W tym sezonie, goście Holimo moga nieodpłatnie wziąć udział w odbywających się co tydzień rodzinnych zawodach sportowych. Ale to nie wszystko - przez cały tydzień trwają zgrupowania, na których przygotujecie swoją formę w jednej z dwóch kategorii JUNIOR i MASTER - również nieodpłatnie. To będzie sezon sportowych emocji!

ZGRUPOWANIA → poniedziałek - sobota 9:30
zapisy w biurze Szkoły Narciarskiej Czarna Góra

ZAWODY → niedziela 13:30
zapisy w Kąciku Malucha na stoku – max. do godz. 11:00 w każdą niedzielę

Zgrupowania i zawody

Zaplanuj zimę w Holimo

Zgodnie z obowiązującym stanem prawnym Hotel Holimo w terminie do 27 grudnia 2020 r. oferuje pobyty:

  • w ramach pobytu służbowego i/lub związanego z prowadzeniem działalności gospodarczej
  • zawodnikom korzystającym z usług hotelarskich w czasie zgrupowania lub współzawodnictwa sportowego 
  • osobom wykonującym zawód medyczny 
  • pacjentom lub opiekunom pacjenta, w celu uzyskania świadczenia opieki zdrowotnej.

W dniu przyjazdu wszyscy Goście mają obowiązek dostarczyć podpisane oświadczenie, w którym wskażą z jakiego pobytu korzystają.

Wszystkie nasze oferty zostały dostosowane do aktualnych wymogów, a nasz hotel wdrożył szereg procedur związanych z zapewnieniem naszym Gościom i Załodze najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

1
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij