Holimo, Stronie Śląskie
Holimo, Stronie Śląskie
Holimo, Stronie Śląskie
Tło bannera

Pomysł na Holimo

Data przyjazdu
17 wrzesień 2021
Data wyjazdu
18 wrzesień 2021

W marcu tego roku, kiedy świat stanął na głowie, podjęliśmy decyzję o zamknięciu rozdziału pod tytułem Hotel Morawa. Wiemy, że to, co mamy Wam do zaoferowania zdecydowanie wykracza poza definicję słowa hotel. Zapraszamy Was na fascynującą przygodę, którą nazwaliśmy Holimo.

Holimo to przestrzeń z górą możliwości

Holimo to przestrzeń, która pozwala na reset i motywuje do działania. Koncepcja Holimo powstała z naszych osobistych doświadczeń - to nasza pasja i dom. Chcemy podzielić się z Wami wszystkimi magicznymi zakątkami natury, która nas otacza.
Górylas, śpiew ptaków o poranku, szum strumienia, zalew z krystalicznie czystą wodą. Setki kilometrów szlaków, tras biegowych i rowerowych, jaskinie, skały. Miejsca, które inspirują do zwiedzania i podróży w klasycznym tego słowa znaczeniu, ale też przestrzeń, w której można zatrzymać się na chwilę, złapać dystans i wybrać się w podróż w głąb siebie.

Holimo to przestrzeń
Holimo to przestrzeń
Holimo to przestrzeń

Dla rodzin, aktywnych dla tych, którzy chcą wypoczać

Holimo jest dla rodzin. Znajdziecie tu mnóstwo propozycji na spędzenie wartościowego czasu - nie tylko razem. Dzieci pozostawione pod fachową opieką będą mogły odkrywać Holimo po swojemu, a Ty zyskasz czas tylko dla siebie. Holimo jest dla aktywnych. Jeżeli lubisz wypoczywać w ruchu, nie będziesz miał szans na nudę. Górskie wędrówki, bieganie, jazda na rowerze, downhill, bikepark, wakepark, pływanie, narciarstwo, snowboarding… to tylko początek listy. Holimo jest dla tych, którzy potrzebują odpoczynku. Zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Każdy z nas potrzebuje czasem przerwy: od pracy, od codzienności, od zgiełku miasta, od natłoku spraw i narastającego stresu.

 

Dla rodzin, aktywnych
Dla rodzin, aktywnych
Dla rodzin, aktywnych
DLA DZIECI
basen i zalew
animacje i atrakcje
DLA AKTYWNYCH
górskie szlaki,
trasy biegowe i rowerowe
DLA AKTYWNYCH ZIMĄ
Ośrodek Narciarski
Czarna Góra
ŻEBY ODPOCZĄĆ
bliskość przyrody,
saunarium i SPA

Eco friendly body positive

Holimo jest eco friendly, body positive. Nasz świat kręci się wokół trzech wartości: naturaciało i umysł. Cenimy tu wolność i różnorodność. W Holimo bądź sobą, śmiej się, smakuj życie, biegaj boso po trawie (albo po śniegu), zachwycaj się widokami, czuj się dobrze, jedz zdrowo. A w efekcie stawaj się lepszą wersją samego siebie.

Eco friendly
Eco friendly
Eco friendly

Zaplanuj wakacje w górach, aktywnie, nad wodą

Filtruj oferty:
1
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij