Holimo, Stronie Śląskie
Holimo, Stronie Śląskie
Holimo, Stronie Śląskie
Tło bannera

Wielkanoc w górach narty na Czarnej - wiosna w dolinach

Data przyjazdu
04 marzec 2021
Data wyjazdu
05 marzec 2021

Dość juz tego siedzenia w domu. Wielkanoc można spędzić rodzinnie z dala od zgiełku miasta, tym bardziej, że to okazja, żeby załapać się na świąteczne szusowanie na stokach Czarnej Góry. W te Święta Wielkanocne przywitaj wiosnę w dolinach i pożegnaj sezon narciarski na Czarnej!

Rodzinna Wielkanoc z dala od miasta

Święta Wielkanocne w rodzinnym gronie, w górach i z opcją pojechania na narty po świątecznym śniadaniu... Brzmi dobrze, co nie? Co więcej, nie trzeba stać w kolejkach na zakupach ani męczyć się w kuchni, przygotowując świąteczne dania.

W tym roku na Wielkanoc zafunduj swojej rodzinie prawdziwy wypoczynek: od miasta, od korków, od przygotowań i od stresu, czy wszystko się uda.

Rodzinna Wielkanoc

Wiosenne narty Białe Święta Wielkanocne

Syberyjskie mrozy i śniegi w styczniu wróżą, że nart i desek nie należy chować zbyt szybko. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku nie tylko Boże Narodzenie będziemy mogli nazwać białymi świętami. Wiosenne szusowanie to czysta przyjemność. Warto zafundować sobie taki prezent na zajączka!

Wiosenne narty

Bezpiecznie i elastycznie

Atrakcje w hotelu i w okolicy

Z hotelowych atrakcji z pewnością ucieszy Was duży basen z brodzikiem i jacuzzi oraz pięknym widokiem na góry oraz domek saunowy, który można wynająć na wyłączność. Na dzieci czekają animacje z profesjonalnymi opiekunami, a na dorosłych wieczory w lobby barze. Jest też stół bilardowy i ping-pongowy, piłkarzyki i całe mnóstwo planszówek.

Jeżeli postanowicie wybrać się na zwiedzanie lokalnych atrakcji, warto pamiętać nie tylko o białym szaleństwie na stokach i w górach, ale też o Jaskini Niedźwiedziej, Kopalni Uranu czy Złota. Możecie wjechać koleją Luxtorpeda na punkt widokowy i zjechać długim na 3km Alpine Coasterze Czarna Żmija lub wybrać się na Spacer w Chmurach w Dolni Morava. Adrenalina gwarantowana!

Atrakcje
Atrakcje
Atrakcje

Zarezerwuj wypoczynek w górach

1
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij