Holimo, Stronie Śląskie
Holimo, Stronie Śląskie
Holimo, Stronie Śląskie
Tło bannera

O SPA

Data przyjazdu
07 lipiec 2020
Data wyjazdu
08 lipiec 2020

Hotel Morawa może szczycić się posiadaniem wyjątkowo dobrze wyposażonej strefy spa & wellness. W jej skład wchodzą basen, domek saunowy, a także gabinet masażu.

Strefa wypoczynku dla miłośników kąpieli cieplnych

Na terenie Hotelu Morawa znajduje się doskonałe miejsce dla miłośników kąpieli cieplnych. Zalety takich zabiegów są znane od wielu lat, więc zdecydowanie warto odwiedzić bogato wyposażone saunarium w strefie spa & wellness. Aby w pełni skorzystać z dobrodziejstw seansów, należy przeplatać je z zimnym prysznicem lub nurkowaniem w balii.

Strefa wypoczynku
sauna fińska,
parowa
i infrared
balia z lodowatą wodą oraz prysznic umożliwiające efektywne saunowanie
możliwość skorzystania
z masażu
lub akupresury
strefa relaksacyjna
z tarasem widokowym
i leżakami

Regeneracyjne zabiegi z Nami odpoczniesz

Odpocznij i zaznaj prawdziwego relaksu. Okolica Hotelu Morawa sprzyja aktywnemu spędzaniu wolnego czasu zarówno latem, jak i zimą. Po dniu pełnym wrażeń warto poddać się regeneracyjnym zabiegom, aby następnego ranka znów ruszyć na szlak lub stok. Sauna fińska, parowa oraz infrared, masaże, akupresura to tylko nieliczne z nich. Przekonaj się sam!

Regeneracyjne zabiegi

Sauna i domek saunowy Hotel Morawa

Wizyta w saunie umożliwia podwyższenie temperatury ciała, oczyszczenie z toksyn oraz pozytywnie wpływa na układ krążenia. Skorzystaj z tych prozdrowotnych właściwości.

Sauna i domek saunowy
Sauna i domek saunowy

Zaplanuj pobyt w malowniczej okolicy

Filtruj oferty:
1
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij